• Online porovnanie poisťovní
  • Jednoducho a rýchlo do 2 minút
  • Zelená karta ihneď na Váš e-mail
  • Úspora až 70 %

Vyplňte nezáväzný formulár

Allianz PZP
AXA PZP
Generali PZP
Genertel PZP
Groupama PZP
PZP Komunálna poisťovňa
Kooperativa PZP
Union PZP
UNIQA PZP
Wüstenrot PZP

Referencie

Vždy hľadám kvalitu za rozumnú cenu. V živote aj v podnikaní sa mi to bohato oplatilo. Online porovnanie pzp som začala používať hneď ako som to objavila. Teraz využívam hyperpoistenie.sk pretože lepšie ponuky som naozaj nikde nanašla.

Jana,
Jihlava

Neveril som, že tak lacné poistenie vôbec existuje, ale toto porovnanie je naozaj výhodné. Ja sám som na ňom ušetril niekoľko desiatok. hyperpoistenie.sk odporúčam kade chodím. Hlavne našim klientom - pár z nich mi už za to aj poďakovalo. Ja tiež ďakujem.

Milan,
Blansko

Na povinnom zmluvnom poistení som vďaka porovnaniu ušetril skoro 90 € ročne. Všetko, vrátane zrušenia starej poistky som vyriešil za pár dní. Doporučujem!

Dušan,
Hradec Králové

Vždy som chcela auto, ale náklady na poistku a benzín mi prišli príliš vysoké. Ceny na hyperpoistenie.sk mi ale zmenili názor. Už chýba nájsť len podobnú super ponuku na lacný benzín.

Hana,
Ostrava

Vec sa má tak. Už toho veľa nenajazdím, ale bez auta by som bol ešte viac odkázaný na syna. Ten mi aspoň pomohol vybaviť toto poistenie cez internet, takže platím polovicu. A tých 70 € ročne je pre mňa vítana úspora. Za to vám ďakujem.

Vlastimil,
Plzeň